Samolepící reflexní pásky 3M

Obrázky pro kategorie Reflexní pásky 3M

Reflexní folie 3M Scotchlite Diamond Grade jsou určeny k obrysovému značení bočních a zadních stěn nákladních automobilů a přívěsů za účelem zviditelnění a rozpoznání. Tato vysoce reflexivní fólie se skládá z prismatických čoček, uložených v trvanlivé průhledné pryskyřici, které jsou uzavřené v syntetické vrstvě na podkladové agresivní vrstvě s ochrannou fólií.

3M Scotchlite Diamond Grade zlepšuje viditelnost vozidla až na vzdálenost 1 km, a tím výrazně snižuje nebezpečí dopravních nehod. Její zdokonalená mikroprismatická reflexní konstrukce s dvojitým úhlovým odrazem světla zajišťuje rovnoměrnou úroveň odrazu ve svislé i vodorovné rovině (požadavek konceptu evropské legislativy EHK (ECE) 104 na značení vozidel). Svým složením zajišťuje několikrát vyšší reflexivitu než u standardního reflexního filmu. Záruka na optické parametry je 7 let.

8 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru