3M Segmentované obrysové značení vozidel Diamond Grade 997-72S červené

Červený reflexní segmentový pás pro značení vozidel s plachtami, ale i pevných části a předmětů.

Lepidlo Tlakocitlivé bezbarvé
Barva Červená
Teplota maximální (°C) 65
Exteriér Ano
Šířka (mm) 51
Tloušťka (mm) 0,4
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
997-72S
Šířka (mm)
51
Délka (m)
50
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
71 Kč
Cena vč. DPH
85 Kč

Popis produktu

3M vysoce reflexní páska Scotchlite Diamond Grade série 997 je určena k obrysovému značení bočních a zadních částí nákladních automobilů a přívěsů s plachtami (kategorie dle EHK104 M2, M3, N, O2, O3 a O4) za účelem zvýšení viditelnosti a rozpoznání. Tato vysoce reflexívní páska se skládá ze segmentů 50x50mm, složených z prizmatických čoček, uložených v trvanlivé průhledné pryskyřici, které jsou uzavřené v syntetické vrstvě. Páska je opatřena silným tlakocitlivým lepidlem s ochrannou krycí vrstvou.

Obrysová páska Diamond Grade série 997 má vynikající úhlovou reflexivitu při obou způsobech orientace (0° a 90°), která zajišťuje dobrou viditelnost při vstupním úhlu až 60°. Tato vlastnost je důležitá v situacích na křižovatkách, při otáčení a parkování podél dálnic a mnoha dalších potenciálně nepřehledných situacích.

Páska se musí aplikovat v rozmezí teplot 15-38°C na suchý, čistý a odmaštěný povrch. Pásku nepřekrývejte a aplikujte ji pouze na rovné povrchy.

Reflexní pásky Scotchlite Diamond Grade série 997 lze mýt ručně houbou nebo měkkou látkou a studenou nebo teplou vodou s mýdlem nebo saponátem, následuje opláchnutí čistou vodou.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru