Tenké oboustranné samolepící pásky 3M s nosičem

Obrázky pro kategorie Tenké pásky 3M s nosičem

Tenké oboustranné lepicí pásky 3M s nosičem jsou vysoce účinné pásky pro řadu aplikací, kde není vyžadována konstrukční pevnost 3M VHB pásek. Přednostmi těchto pásek jsou příznivá cena, teplotní odolnost až do 150 °C, odolnost vůči UV záření a změkčovadlům, vysoká počáteční lepivost, dlouhodobá trvanlivost spoje a vysoká odlupová i smyková pevnost. Díky různobarevně potištěné krycí vrstvě (lineru) lze pásky snadno identifikovat.

Jako nosič může sloužit polyesterová fólie, PVC fólie či netkaná textilie.

Pásky lze používat k lepení různých materiálů, jako jsou kovy, sklo, většina plastů (včetně polypropylenu, polyethylenu), EPDM či textilií.

Tenké oboustranné pásky s nosičem nacházejí své uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu: kovozpracující, textilní a kožedělný, reklamní, papírenský, plasty zpracující, nábytkářský či automobilní

10 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru