Akrylové pásky 3M VHB, GPH a LSE

Obrázky pro kategorie Akrylové pásky 3M VHB, GPH a LSE

VHB pásky
Již od roku 1980 představuje řada VHB pásek nejlepší alternativu k tradičním mechanickým upevňovacím systémům, tekutým lepidlům a pěnovým páskám. Díky svým unikátním vlastnostem nabízí pevnější a spolehlivější spoje. Díky zrychlení výrobních procesů navíc šetří peníze. Lepicí pásky 3M VHB jsou používány v nejrůznějších oborech lidské činnosti, jako jsou např. kolejová a užitková vozidla, elektronika, reklamní produkty, přístroje pro domácnost, letectví či nábytkářský průmysl.
Pásky lze aplikovat na různorodé materiály, skvěle přilnou na materiály s hrubým nebo hladkým povrchem, s vysokou povrchovou energií (např. kov, lakované povrchy, lakované dřevo, sklo, mnoho druhů plastů a keramiky) a rovněž na povrchy s nízkou povrchovou energií (např. PE, PP nebo práškové laky).

GPH pásky
Pásky řady GPH jsou oboustranně lepicí šedé akrylové pěnové pásky pro univerzální použití a vysoké teploty s vysokou přizpůsobivostí, vysokou počáteční adhezí a měkkou pěnou. Vynikající parametry tepelné odolnosti umožňují spojování materiálů vystavených vysokým provozním teplotám. Pásky navíc díky své výborné přilnavosti k širokému spektru podkladů vyhovují nárokům na spojování různých materiálů.

VHB LSE pásky
Nový produkt v rodině vysoce výkonných VHB pásek. Oboustranně lepicí bílá akrylová pěnová páska s tvarovou přizpůsobivostí, vysokou počáteční adhezí a měkkou pěnou. Její konstrukce umožňuje lepení mnoha substrátů/materiálů s vysokou, střední nebo nízkou povrchovou energií, včetně mnoha kovů (např. nerezové oceli), kompozitů a plastů (např. PP, PA). Umožňuje lepení mnoha LSE substrátů bez základního nátěru

26 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru