Vteřinová lepidla 3M Scotch Weld (kyanoakrylátová)

Obrázky pro kategorie Vteřinová lepidla 3M Scotch Weld (kyanoakrylátová)

Vteřinová lepidla jsou kyanoakryláty a jak název napovídá, velmi rychle se vytvrzují. Kyanoakrylátová lepidla jsou jednosložkové produkty, které se vytvrzují reakcí s vlhkostí. Tyto reakce probíhají tak rychle, že vyžadují velmi krátkou dobu zajištění a dosahující manipulační pevnosti během několika sekund.

Kyanoakrylátová lepidla jsou navržena pro procesy s vysokými požadavky na pevnost pro malou lepenou oblast, těsné spoje a potřebu rychlého vytvrzování. Různá složení jsou schopna vázat se na mnoho různých materiálů, včetně kovů, kůže, papíru, elastomerů, umělých plastů a některých plastů LSE.

Kyanoakrylátové lepidla lze rozdělit do několika skupin dle jejich klíčových vlastností:

  • Vteřinová lepidla na plasty a pryže (PR) lepí širokou škálu materiálů, vyznačují se velmi vysokou rychlostí vytvrzování a dodávají se v širokém spektru viskozit.
  • Vteřinová lepidla na obtížně lepitelné povrchy (SI) vytvrzují dokonce na kyselých površích (jako je dřevo, kůže a keramika). Mají však nižší rychlost vytvrzování než tradiční vteřinová lepidla.
  • Super rychlá vteřinová lepidla (SF) se vyznačují nejvyšší rychlostí vytvrzování ve většině aplikací.
  • Univerzální vteřinová lepidla (EC) jsou méně nákladné produkty vyznačující se nižší pevností a rázuvzdorností ve srovnání s tradičními vteřinovými lepidly.

5 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru