Transferové laminační pásky 3M bez nosiče

Obrázky pro kategorie Transferové laminační pásky 3M bez nosiče

Transferové laminační pásky bez nosiče představují tenkou vrstvu lepidla, která je z jedné strany opatřena snímatelnou ochrannou vrstvou (linerem), který chrání lepicí vrstvu při aplikaci. Transferové laminační pásky jsou dostupné se dvěma typy lepidel:

  • 200MP –  je oblíbenou volbou pro aranžérství a aplikace s membránovými spínači vzhledem ke své vynikající kvalitě, pevnosti a trvanlivosti. Lepidlo je čiré, vyznačuje se odolností při vysokých teplotách a vynikající pevností ve smyku. Umožňuje krátkodobou přemístitelnost, takže lepené díly je možné odlepit a přemístit, pokud původně nebyly umístěny správně.
  • 300LSE – lepidlo s vysokou pevností a odolností vůči chemikáliím a náročnému okolnímu prostředí. U tohoto lepidla je výborná adheze k plastům s nízkou povrchovou energií, lehce mastným kovům a polyolefinům.

Transferové laminační pásky bez nosiče najdou své uplatnění v široké škále aplikací – při výrobě elektroniky, domácích spotřebičů, lékařských přístrojů či v dopravě nebo grafickém průmyslu. Rovněž jsou vhodné pro výrobu tvarových výseků.

3 produktů
Tloušťka 0,13 mm

3M 468MP Transferová lepicí páska

Transferová páska s vysoce výkonným akrylovým lepidlem řady 200MP.

13 548 Kč bez DPH
16 393 Kč s DPH

Běžně skladem

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru