Laminační lepidla 3M v archu

Obrázky pro kategorie Laminační lepidla 3M v archu

Laminační lepidla 3M jsou ve své většině tenké sendvičové vrstvy složené z ochranného silikonového papíru, lepidla na bázi akrylu a nosné vrstvy z PET nebo HDPE fólie. Tloušťka laminačních lepicích fólií 3M se pohybuje v rozsahu 0,05 až 0,25 mm. Tato kvalitní lepidla 3M zajistí výbornou přilnavost a dlouhodobou trvanlivost spoje. Laminační lepidla 3M mohou být jak v roli, tak v arších, kdy tenká lepící vrstva je z obou stran krytá ochranným silikonovým papírem.

Své uplatnění nacházejí v mnoha oblastech průmyslu – např. automobilní, kovovýroba (kovové štítky na stroje a zařízení), reklama a propagace, nábytkářství a dřevovýroba nebo gumárenství a zpracování plastů (výroba těsnění).

3 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru