3M 7952MP Laminační lepidlo v archu

Transferová lepicí páska v archu.

Lepidlo Akrylové
Barva Transparentní
Nosič Ne
Teplota maximální (°C) 204
Exteriér Ano
Šířka (mm) 610
Tloušťka (mm) 0,06
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
7952MPL
Šířka (mm)
610
Délka (m)
1
Dostupnost
Běžně skladem
Cena bez DPH
257 Kč
Cena vč. DPH
311 Kč

Popis produktu

Oboustranná lepicí páska 3M 467MP v archové variantě. Díky oboustranné ochranné vrstvě sulfátového papíru odolné proti vlhkosti je aplikace velmi pohodlná a komfortní.

Použité lepidlo 200MP se vyznačuje vynikající pevností ve smyku, vysokou odolností proti vlhkosti a chemicky agresivnímu prostředí a rovněž vysokým teplotám. Lepidlo je velmi odolné proti oxidaci a ozónu při působení přímého slunečního světla (ultrafialového záření).

Používá se pro řadu aplikací, mezi které patří např. výroba kovových štítků a těsnění nebo lepení grafických přelepek na membránové spínače a přilepení kompletního spínače na povrch zařízení.

Při lepení na plastové materiály nabízí určitou míru přemístitelnosti, takže lepené díly je možné odlepit a přemístit, pokud původně nebyly umístěny správně.

Ideální rozsah teplot pro aplikaci lepidla je 15 až 38 °C. Aplikace se nedoporučuje, pokud je teplota povrchu nižší než 10 °C, protože lepidlo je pak příliš tvrdé na to, aby dobře přilnulo. Avšak po správné aplikaci je pevnost při nízkých teplotách uspokojivá.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru