3M 8153LE Laminační lepidlo pro LSE povrchy

Laminační lepidlo 3M 300LSE v archu.

Lepidlo Akrylové
Barva Transparentní
Nosič Ne
Teplota dlouhodobá (°C) 148
Exteriér Ano
Šířka (mm) 610
Tloušťka (mm) 0,09
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
8153LE
Šířka (mm)
610
Délka (m)
1
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
410 Kč
Cena vč. DPH
496 Kč

Popis produktu

Vysoce výkonné akrylové lepidlo 300 LSE v archové variantě. Díky oboustranné ochranné vrstvě sulfátového papíru odolné proti vlhkosti je aplikace velmi pohodlná a komfortní.

Výborné k lepení plastů a potahů s nízkou povrchovou energií, například polypropylénu a práškových potahů, navíc má díky vysoké pevnosti ve smyku výbornou teplotní odolnost. Výborná adheze k povrchům mírně kontaminovaným olejem, které se typicky vyskytují na strojních součástech

Používá se pro řadu aplikací, mezi které patří např. lepení plastových typových štítků, lepení identifikačních materiálů na mastné povrchy (typické pro strojní součásti), připevňování membránových klávesnic na povrchy s práškovou úpravou a plasty s nízkou povrchovou energií a další.

Ideální rozsah teplot pro aplikaci lepidla je 15 až 38 °C. Aplikace se nedoporučuje, pokud je teplota povrchu nižší než 10 °C, protože lepidlo je pak příliš tvrdé na to, aby dobře přilnulo. Avšak po správné aplikaci je pevnost při nízkých teplotách uspokojivá.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru