3M Obrysové značení vozidel 983-71 DG, žluté, pro pevné nástavby vozidel

Reflexní pružný pás Diamond Grade je páska s excelentní odrazivostí a odolností pro značení pevných částí vozidel a dalších pevných předmětů. Splňuje normu EHK 104 - Značení těžkých a dlouhých vozidel zařízením se zpětným odrazem.

Lepidlo Tlakocitlivé bezbarvé
Barva Žlutá
Teplota maximální (°C) 94
Exteriér Ano
Šířka (mm) 55
Tloušťka (mm) 0,4
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
983-71
Šířka (mm)
55
Délka (m)
50
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
49 Kč
Cena vč. DPH
60 Kč

Popis produktu

3M vysoce reflexní páska Scotchlite Diamond Grade série 983 je určena k obrysovému značení bočních a zadních stěn nákladních automobilů a přívěsů (kategorie dle EHK104 M2, M3, N, O2, O3 a O4) za účelem zvýšení viditelnosti a rozpoznání. Tato vysoce reflexívní páska se skládá z prizmatických čoček, uložených v trvanlivé průhledné pryskyřici, které jsou uzavřené v syntetické vrstvě. Páska je opatřena silným tlakocitlivým lepidlem s ochrannou krycí vrstvou.

Obrysová páska Diamond Grade série 983 má vynikající úhlovou reflexivitu při obou způsobech orientace (0° a 90°), která zajiš ťuje dobrou viditelnost při vstupním úhlu až 60°. Tato vlastnost je důležitá v situacích na křižovatkách, při otáčení a parkování podél dálnic a mnoha dalších potenciálně nepřehledných situacích.

Páska se musí aplikovat v rozmezí teplot 15-38°C na suchý, pevný, čistý a odmaštěný povrch. Kolem nýtů a mezi spárami, spoji a překrývajícími se panely pásku prostřihněte. Pásku nepřekrývejte a aplikujte ji pouze na rovné povrchy.

Reflexní pásky Scotchlite Diamond Grade série 983 lze mýt ručně houbou nebo měkkou látkou a studenou nebo teplou vodou s mýdlem nebo saponátem, následuje opláchnutí čistou vodou. Čištění horkou tlakovou párou lze provádět za následujících podmínek - maximální tlak 80 bar, maximální teplota 60°C, minimální vzdálenost čisticích trysek od povrchu fólie 30 cm, čisticí trubice v úhlu do 45° od kolmé roviny k povrchu.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru