Respirátory 3M

Obrázky pro kategorie Respirátory 3M

FFP1 (účinnost min 80%) je určena pro ochranu proti netoxickému a nefibrogennímu prachu. Chrání do koncentrace až 5xNPK/PEL. Používá se hlavně jako protiprachová ochrana, např. pro domácí kutily. Prach může způsobit plicní onemocnění, jako je sideróza, silikóza, antrakóza a azbestóza (zejména prach z oxidu křemičitého, uhlí, železné rudy, zinku, hliníku nebo dokonce z cementu). Respirátor s filtrační třídou FFP1 filtruje minimálně 80 % aerosolů (vzdušných částic) až do velikosti 0,6 μm (mikrometru). Představuje dostatečnou ochranu ve stavebnictví a potravinářství. Není vhodný ve zdravotnictví, kde mohou být přítomny bakterie a viry

FFP2 (účinnost min. 94%) chrání uživatele proti pevným a kapalným zdraví škodlivým prachům, aerosolům a kouřům až do velikosti 0,6 μm  Chrání do koncentrace 10xNPK/PEL. Respirátor poskytuje ochranu v širokém spektru oblastí, jako je sklářský průmysl, slévárenství, stavebnictví, farmaceutický průmysl a zemědělství. Účinně zachytí bakterie a viry včetně SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19, škodlivé mutagenní látky, plicní mor a tuberkulózu, fibrogenní látky (např. krystalický oxid křemičitý), aerosol do stupně koncentrace 10xNPK/PE,práškové chemikálie, částice a jiný škodlivý prach.

FFP3 účinnost minimálně 99 % aerosolů až do velikosti 0,6 μm .je vhodný zejména ve zdravotnictví, průmyslu a potravinářství. Představuje vysokou ochranou nejen pro zdravotníky, ale také jednotlivce, kteří chtějí mít jistotu, že se nenakazí virovým nebo infekčním onemocněním např. při návštěvě lékaře, ale také při nákupech, ve veřejné dopravě nebo při výkonu pracovních povinností. Chrání dýchací cesty uživatele proti infekčním a virovým onemocněním včetně koronaviru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19, fibrogenním a mutagenním látkám, azbestovému prachu a aerosolu do stupně koncentrace až 50xNPK/PEL.

8 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru