Protiskluzová samolepící páska 3M

Obrázky pro kategorie Protiskluzné pásky 3M

Nášlapné nebo pracovní plochy, které jsou obecně kluzké následkem mokrých zaolejovaných nebo nečistých operací mohou být příčinou uklouznutí a bolestivého pádu. U téměř 40% pracovních úrazů s pracovní neschopností delší než 3 kalendářní dny je zdrojem zakopnutí nebo uklouznutí a následný pád. Protiskluzové pásky 3M Safety Walk jsou navrženy tak, aby poskytly protiskluzovou úpravu kluzkým povrchům, na kterých může dojít k uklouznutí a pádu, nebo v místech, kde se vyžaduje bezpečnost práce.

3M nabízí ucelenou nabídku pásek v těchto produktových řadách:
Hrubá páska - řada 700 - extra velké částice minerálů a trvanlivá konstrukce poskytují zvýšenou odolnost proti klouzání v extrémních podmínkách, pásku lze přetírat barvou. Tuto řadu lze aplikovat na beton (natřený nebo ošetřený lepidlem), pevná dlažba, kovy, porézní povrchy ošetřené lepidlem. 
Univerzální páska - řada 600 - protiskluzový materiál s vysokým třením a minerální vrstvou přilepený trvanlivou pryskyřicí na plastovou fólii opatřenou kontaktním lepidlem. Tuto řadu lze aplikovat na beton (natřený nebo ošetřený lepidlem), pevná dlažba, kovy, porézní povrchy ošetřené lepidlem.

Tvarovatelná páska - řada 500 - protiskluzový materiál s vysokým třením a minerální vrstvou na hliníkové fólii opatřené vrstvou kontaktního lepidla, který se dobře přizpůsobí rohům a dokonale přilne k nepravidelným povrchům. Tuto řadu lze aplikovat na povrchy s texturou, včetně porézních povrchů ošetřených lepidlem.
Středně hrubá páska - řada 300 - středně pružný povrch s měkkou texturou bez minerálů, přilepený na plastovou fólii opatřenou kontaktním lepidlem, které vytváří povrch s velkým třením v místech, kde se chodí naboso nebo v botách. Tuto řadu lze aplikovat na beton (natřený nebo ošetřený lepidlem), pevnou dlažbu, kovy (hladké) nebo porézní povrchy ošetřené lepidlem.

7 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru