Ochranná folie 10018RX černá/bílá

Samolepící fólie obsahující lepidlo z pryžové pryskyřice, vhodná především na kovy.

Lepidlo Kaučuková pryskyřice
Barva Bílá
Nosič Polyethylen
Exteriér Ano
Šířka (mm) 1250
Lepivost (N/cm) 1.800000
Tloušťka (mm) 0,1
Chci vlastní šířku pásky:
mm

Popis produktu

Samolepící fólie obsahující lepidlo z pryžové pryskyřice, vhodná především na kovy. K dosažení optimální přilnavosti musí být podklad čistý, beze zbytků prachu, oleje, mastnoty, rozpouštědel atd. Aplikujte a snímejte při teplotě v rozmezí 10°C až 40°C. Materiály pro které je vhodné tuto folii využít: drsný kovový povrch, kartáčovaný hliník, legovaná kartáčovaná ocel a drsné umělohmotné povrchy. U materiálů, jako je mosaz, bronz a měď, může lepidlo povrchy poškodit. Tato ochranná folie je určena i ro venkovní použití a to až po dobu 12 měsíců, při standartní klimatických podmínkách pro Střední Evropu.

Ochranné fólie a pásky chrání výrobky před nečistotami, prachem a poškozením během montáže, údržby, skladování a přepravy. Použité lepidlo má nízkou adhezi, takže ochrannou fólii či pásku lze nejen snadno aplikovat, ale i odstraňovat beze zbytků..

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru