Ochranná folie 10018RX černá/bílá

Samolepící fólie obsahující lepidlo z pryžové pryskyřice, vhodná především na kovy.

Lepidlo Kaučuková pryskyřice
Barva Bílá
Nosič Polyethylen
Exteriér Ano
Šířka (mm) 1250
Lepivost (N/cm) 1.800000
Tloušťka (mm) 0,1
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
10018RX
Šířka (mm)
1250
Délka (m)
340
Dostupnost
Běžně skladem
Cena bez DPH
19 940 Kč
Cena vč. DPH
24 127 Kč

Popis produktu

Samolepící fólie obsahující lepidlo z pryžové pryskyřice, vhodná především na kovy. K dosažení optimální přilnavosti musí být podklad čistý, beze zbytků prachu, oleje, mastnoty, rozpouštědel atd. Aplikujte a snímejte při teplotě v rozmezí 10°C až 40°C. Materiály pro které je vhodné tuto folii využít: drsný kovový povrch, kartáčovaný hliník, legovaná kartáčovaná ocel a drsné umělohmotné povrchy. U materiálů, jako je mosaz, bronz a měď, může lepidlo povrchy poškodit. Tato ochranná folie je určena i ro venkovní použití a to až po dobu 12 měsíců, při standartní klimatických podmínkách pro Střední Evropu.

Ochranné fólie a pásky chrání výrobky před nečistotami, prachem a poškozením během montáže, údržby, skladování a přepravy. Použité lepidlo má nízkou adhezi, takže ochrannou fólii či pásku lze nejen snadno aplikovat, ale i odstraňovat beze zbytků..

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru