Lepidla na zajišťování závitových spojů 3M

Obrázky pro kategorie Lepidla na zajišťování závitových spojů 3M

Anaerobní lepidla, někdy označovaná jako prostředky na zajištění závitů nebo těsnicí materiály pro hydrauliku, jsou jednosložková lepidla, která vytvrzují na aktivních kovových površích za nepřítomnosti kyslíku v lepeném spoji. Požadavek na nedostatek kyslíku znamená, že tyto lepidla nejsou příliš vhodná pro lepení skel, plastů nebo pryží. Tyto produkty omezují potřebu údržby a zabraňují vzniku netěsností, což pomáhá udržovat efektivní provoz pracovišť. 

Lepidla pro zajišťování závitů (řada TL) přidržují šrouby a další závitové spoje na místě a brání tak jejich uvolnění následkem nárazů, vibrací a tepelné roztažnosti nebo smršťování. Tato lepidla nahrazují pojistné podložky a matice s nylonovými vložkami.

2 produktů

3M TL43 Anaerobní lepidlo

Lepidlo pro zajišťování závitů se střední až vysokou pevností.

875 Kč bez DPH
1 059 Kč s DPH

Na dotaz

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru