Kapaliny a spreje NOVEC

Obrázky pro kategorie Kapaliny a spreje NOVEC

Kapaliny NOVEC vycházejí z rozsáhlých znalostí a zkušeností společnosti 3M v oblasti přenosu tepla a nabízejí vynikající funkční a bezpečnostní vlastnosti a lepší ekologickou udržitelnost díky nízkému potenciálu globálního oteplování (GWP) a použití chemikálií, které neničí ozon.

Aerosolové čisticí prostředky NOVEC jsou nehořlavé, vysoce účinné roztoky, aplikované sprejem. Kombinací účinnosti čištění s podstatným vlivem na bezpečnost pracoviště a příznivé životní prostředí jsou vydatným pomocníkem v náročném prostředí soudobých nároků na čištění elektroniky a precizní čištění vůbec. Aerosoly Novec jsou nekorozivní a nevodivé. Mají schopnost pronikat hluboko do nejmenších štěrbin, což je činí vhodnými pro náročné čisticí aplikace, zejména pak na elektroniku, elektromechanická zařízení, přístrojovou techniku, plošné spoje, konektory, kontakty apod.

5 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru