G3 NanoCleaner 70, 5000 ml 5000ml

Lihový čistič určený k čistění neporézního materiálu.

Balení (ml) 5000
Katalogové číslo
Balení (ml)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
G3NanoCleaner.5000
Balení (ml)
5000
Dostupnost
Běžně skladem
Cena bez DPH
1 190 Kč
Cena vč. DPH
1 440 Kč

Popis produktu

Dokonale odstraňuje mastnoty, oleje, tuky a nečistot z tvrdých povrchů, skla a speciálních citlivých plastů bez změny lomu světla ( nedělá šmouhy ). Přípravek se používá jako odmašťovač před lepení samolepek, nanášení barev atd. Vhodný pro materiály jako jsou kompozitní materiály, sklo, keramika a většina plastů a elastomerů. Příklad použití čištění obrazovek, monitorů, LCD displey a monitorů, scan skel - kopírovací, promítací a tiskařské stroje, senzorů, snímačů a dalších obdobných povrchů, čištění skla a křišťálového skla, optických zařízení - kamery, snímací, měřící a detekovaní zařízení, v laboratořích, průzorové skla a plasty na skeletech strojů.

Metody aplikace
NanoCleaner aplikujte rozprašovačem nebo přímo na aplikační utěrku. Aplikujte na znečištěnou plochu, nechejte působit a setřete, nechejte uschnout. V případě velkého znečištění nechejte působit déle. Při práci používejte gumové ochranné rukavice a dodržujte hygienické předpisy. Při práci nejezte ani nepijte.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru