G3 NanoCleaner 70, 1000 ml 1000ml

Lihový čistič určený k čistění neporézního materiálu.

Balení (ml) 1000
Katalogové číslo
Balení (ml)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
G3NanoCleaner.1000
Balení (ml)
1000
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
270 Kč
Cena vč. DPH
327 Kč

Popis produktu

Dokonale odstraňuje mastnoty, oleje, tuky a nečistot z tvrdých povrchů, skla a speciálních citlivých plastů bez změny lomu světla ( nedělá šmouhy ). Přípravek se používá jako odmašťovač před lepení samolepek, nanášení barev atd. Vhodný pro materiály jako jsou kompozitní materiály, sklo, keramika a většina plastů a elastomerů. Příklad použití čištění obrazovek, monitorů, LCD displey a monitorů, scan skel - kopírovací, promítací a tiskařské stroje, senzorů, snímačů a dalších obdobných povrchů, čištění skla a křišťálového skla, optických zařízení - kamery, snímací, měřící a detekovaní zařízení, v laboratořích, průzorové skla a plasty na skeletech strojů.

Metody aplikace
NanoCleaner aplikujte rozprašovačem nebo přímo na aplikační utěrku. Aplikujte na znečištěnou plochu, nechejte působit a setřete, nechejte uschnout. V případě velkého znečištění nechejte působit déle. Při práci používejte gumové ochranné rukavice a dodržujte hygienické předpisy. Při práci nejezte ani nepijte.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru