Samolepící doraz Bumpon 3M

Obrázky pro kategorie Bumpony 3M

Samolepicí dorazy Bumpon absorbují a tlumí vibrace a hluk. Přilnou k většině povrchů. Poskytují pomoc při manipulaci s předměty i při jejich běžném používání, kdy ochrání namáhaná či ohrožená místa. Neznehodnocují estetický vzhled předmětu – právě naopak. Díky veliké škále provedení (rozměrové, tvarové a barevné) se dají využití jako součást designu, doplňující celkový vzhled.

Bumpony 3M jsou opatřeny několika typy lepidel:

  • Syntetický kaučuk (R-25) - je použit na produktech řady SJ62XX a SJ65XX. Lepidlo nabízí vynikající počáteční přilnavost a je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající přilnavost k široké škále povrchů včetně mnoha povrchů s nízkou povrchovou energií, jako je polypropylen, polyetylen a práškové barvy. Při zvýšených teplotách dochází ke snížení pevnosti ve smyku.
  • Přírodní kaučuk (R-30)je použit na produktech řady SJ50XX a SJ58XX. Lepidlo nabízí vynikající počáteční přilnavost a je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající přilnavost k široké škále povrchů včetně mnoha povrchů s nízkou povrchovou energií, jako je polypropylen, polyetylen a práškové barvy. Při zvýšených teplotách dochází ke snížení pevnosti ve smyku.
  • Akryl (A-20)je použit na produktech řady SJ53XX a SJ60XX. Toto vysoce pevnostní lepidlo poskytuje vynikající pevnost ve smyku. Lepidlo je navrženo tak, aby zajistilo vynikající přilnavost k mnoha podkladům s vysokou povrchovou energií, jako jsou kovy, ABS nebo polykarbonát.

Nabízíme Bumpony v maloobchodním balení, obsahující menší množství kusů pro malé aplikace. Pokud potřebujete větší množství Bumponů na platě, můžete vybírat z velkoobchodních balení. Bumpony jsou rovněž dostupné i v rolovém formátu v několika tloušťkách a barvách. Z tohoto materiálu jsme schopni vyrábět i tvarové výseky přímo na míru Vašim požadavkům.

39 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru