Brusné kotouče 3M

Obrázky pro kategorie Brusné disky 3M

Fíbrové disky Cubitron II jsou vyrobeny s použitím přesně tvarovaného keramického zrna 3M vytvářejícího ultra ostré, rychle odebírající body, které se rovnoměrně opotřebovávají a dobře chladí. Tyto samoostřící trojúhelníky jsou navrženy tak, aby se při opotřebování lámaly a aby neustále vznikaly nové, super ostré body a hrany, které se zaboří do kovu jako nůž, místo aby ho jen odíraly nebo kypřily. Rozpad minerálu je optimalizován a tím je maximalizována životnost disku. Disky 987C obsahují pojivou vrstvu Grinding-Aid™ redukující zahřívání a tvorbu tepelných map při procesu broušení.

Benefity použití fíbrových disků Cubitron II - vyšší produktivita a výkonnost, delší životnost, pohodlnější a bezpečnější broušení a dosažení hladších povrchů.
Cílové aplikace: odstranění svarů, okují, důlků a povrchových vad, zkosení a srážení hran

Flexibilní brusné kotouče 3M Green Corps mají nejvýznamnější přínos v tom, že díky své nižší váze a celkově nižšímu zatížení obsluhy výrazně snižují vibrační a hlukové zatížení okolí. Obsahují keramický minerál Cubitron a pojivou vrstvu Grinding-Aid redukující zahřívání a tvorbu tepelných map při procesu broušení.

7 produktů

Projekt

ZAVEDENÍ INOVATIVNÍHO ROTAČNÍHO ŘEZACÍHO STROJE DO VÝROBNÍHO PROCESU VE FIRMĚ G3 S.R.O.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je zavedení nového výrobního procesu a výroby vlastních inovovaných produktů na nově pořízených technologiích v cyklu zahrnujícím všechny operace při vytváření hlavní produkce společnosti.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ G3

je spolufinancován Evropskou unií.

Vzdělávání zaměstnanců společnosti G3 s.r.o.

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj

Operační program Zaměstnanost

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru