3M VHB 4991F Oboustranná akrylová lepicí páska

Silná páska k lepení materiálů s vysokou a střední povrchovou energií.

Lepidlo Akrylové
Barva Šedá
Nosič Akrylátová pěna
Teplota (°C) 121
Teplota dlouhodobá (°C) 93
Exteriér Ano
Šířka (mm) 15
Tloušťka (mm) 2,3
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
4991F.0015
Šířka (mm)
15
Délka (m)
17
Dostupnost
Běžně skladem
Cena bez DPH
1 204 Kč
Cena vč. DPH
1 457 Kč

Popis produktu

Páska VHB 4991 obsahuje odolné akrylátové lepidlo s viskoelastickými vlastnostmi. Díky tomu dokáže tato výjimečně pevná oboustranná pěnová páska přilnout k celé řadě materiálů, jako jsou hliník, nerezová ocel, galvanizovaná ocel, kompozity, plasty, akryláty, polykarbonáty, ABS, lakované nebo tmelené dřevo a beton. Tyto lepicí pásky mají vynikající pevnost ve smyku, přizpůsobivost, přilnavost k povrchu a teplotní odolnost.

Běžně se používají v nejrůznějších oblastech na trhu, jako jsou přeprava, spotřebiče, elektronika, stavebnictví, reklamní materiály a poutače a jiná průmyslová odvětví. Díky rychlému vytvoření pevného a trvalého spoje dokáže páska spolehlivě držet na různých materiálech.

Aby bylo dosaženo optimální adheze, spojované povrchy musí být čisté, suché a vyrovnané. Na toto čištění povrchu lze použít například směs izopropylalkoholu a vody. Tento produkt máme rovněž v nabídce. Ideální rozsah teplot pro aplikaci je 21°C až 40°C. Nedoporučuje se počáteční aplikace pásky na povrchy s teplotami pod 15°C, protože lepidlo bude příliš tuhé, aby mohlo dobře přilnout.

Po aplikaci pevnost spoje poroste, protože lepidlo vtéká do mikro nerovností lepeného povrchu. Při pokojové teplotě bude dosaženo přibližně 50% konečné pevnosti spoje po 20 minutách, 90% po 24 hodinách a 100% po 72 hodinách. Tento proces je rychlejší při vyšších teplotách a pomalejší při nižších teplotách.

Doporučené

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru