3M VHB 4943F Oboustranná akrylová lepicí páska 12mm

Šedá akrylová VHB páska určena pro aplikaci při nízkých teplotách.

Tloušťka (mm) 1,14
Lepidlo Akrylové
Barva Šedá
Nosič Akrylátová pěna
Teplota maximální (°C) 93
Exteriér Ano
Šířka (mm) 12
Minimální šířka (mm) 6
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
4943F.0012
Šířka (mm)
12
Délka (m)
33
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
1 952 Kč
Cena vč. DPH
2 362 Kč

Popis produktu

Páska VHB 4943F patří mezi pásky 3M VHB řady 4951. Tato páska využívá lepidlo účinné při nízkých teplotách, které lze lepit až do 0 °C. Tato páska dále využívá přizpůsobivou pěnu pro lepší přilnutí k nepřizpůsobivým povrchům. Lze ji použít na nejrůznější materiály včetně kovů, skla a nátěrů a plastů s vysokou povrchovou energií. Mezi běžné aplikace této pásky patří upevňování výztuží a panelů, dekoračních materiálů a ozdobných lišt. Doporučené použití: univerzální lepení, připevňování dekoračních materiálů a ozdobných lišt, upevňování střechy ke střešním výztuhám, štítků s nápisy a log, panelů k rámům a výztuží k panelům.

Aby bylo dosaženo optimální adheze, spojované povrchy musí být čisté, suché a vyrovnané. Na toto čištění povrchu lze použít například směs izopropylalkoholu a vody. Tento produkt máme rovněž v nabídce. Ideální rozsah teplot pro aplikaci je 21°C až 38°C.

Po aplikaci pevnost spoje poroste, protože lepidlo vtéká do mikro nerovností lepeného povrchu. Při pokojové teplotě bude dosaženo přibližně 50% konečné pevnosti spoje po 20 minutách, 90% po 24 hodinách a 100% po 72 hodinách. Tento proces je rychlejší při vyšších teplotách a pomalejší při nižších teplotách.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru