3M VHB 4941P Oboustranná akrylová lepicí páska 25mm

Šedá akrylová VHB páska pro extrémní zatížení.

Lepidlo Akrylové
Barva Šedá
Nosič Akrylátová pěna
Teplota (°C) 149
Teplota dlouhodobá (°C) 93
Exteriér Ano
Šířka (mm) 25
Tloušťka (mm) 1,1
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
4941P.0025
Šířka (mm)
25
Délka (m)
33
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
4 311 Kč
Cena vč. DPH
5 217 Kč

Popis produktu

Páska VHB 4941P je velmi pevná šedá akrylová pěnová páska, která nabízí vyšší pevnost při lepení měkčeného vinylu díky speciálnímu složení lepidla se zvýšenou odolností proti změkčovadlům. Díky měkké přizpůsobivé pěně dokonale přilne i na strukturovaných površích.

Krycí vrstvu pásky tvoří bílý papír potištěný logem 3M. Díky vysoké teplotní odolnosti lze pásku použít i v exteriérových aplikacích.

Pásku lze aplikovat na povrchy s vysokou povrchovou energií (hliník, nerezová ocel, galvanizovaná ocel, kompozity, akryláty, polykarbonáty, ABS a další) a povrchy se střední povrchovou energií (kovy lakované nevypalovanými barvami, plasty vyjma LSE, přírodní tkaniny a jiné).

Aby bylo dosaženo optimální adheze, spojované povrchy musí být čisté, suché a vyrovnané. Na toto čištění povrchu lze použít například směs izopropylalkoholu a vody. Tento produkt máme rovněž v nabídce. Ideální rozsah teplot pro aplikaci je 21°C až 40°C. Nedoporučuje se počáteční aplikace pásky na povrchy s teplotami pod 15°C, protože lepidlo bude příliš tuhé, aby mohlo dobře přilnout.

Po aplikaci pevnost spoje poroste, protože lepidlo vtéká do mikronerovností lepeného povrchu. Při pokojové teplotě bude dosaženo přibližně 50% konečné pevnosti spoje po 20 minutách, 90% po 24 hodinách a 100% po 72 hodinách. Tento proces je rychlejší při vyšších teplotách a pomalejší při nižších teplotách.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru