3M SJ4570 Samolepicí suchý zip transparentní

Nízkoprofilový samolepící transparentní suchý zip s akrylovým lepidlem

Lepidlo Akrylové
Barva Transparentní
Teplota maximální (°C) 70
Exteriér Ne
Šířka (mm) 25
Počet zapínacích cyklů 100
Tloušťka spojeného zipu (mm) 2,5
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
SJ4570.0012
Šířka (mm)
13
Délka (m)
46
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
55 Kč
Cena vč. DPH
67 Kč
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
SJ4570
Šířka (mm)
25
Délka (m)
46
Dostupnost
Běžně skladem
Cena bez DPH
141 Kč
Cena vč. DPH
170 Kč

Popis produktu

Dual Lock SJ4570 je spojovací systém tvořený souvislými pruhy transparentní plastové nosné vrstvy s polyolefinovými stopkami, které mají hlavičku hříbkovitého tvaru. Tento tvar umožňuje hladké klouzání spojovacích systémů po sobě, takže lze nastavit polohu součástí před tím, než zapadnou do sebe a vytvoří pevný spoj. Zapadnutí je provázeno slyšitelným cvaknutím. Pro rozebrání tohoto spoje stačí díly jednoduše roztáhnout od sebe.

Tento spojovací systém obsahuje tlakocitlivé transparentní akrylové lepidlo na nosné vrstvě z přizpůsobivé polyolefinové pěny, pokryté odnímatelnou papírovou ochrannou fólií s logem 3M.

Významnou charakteristikou produktu SJ4570 je jeho výjimečně malá tloušťka, díky které je vhodný pro aplikace, pro které by byl klasický Dual Lock příliš robustní. Tenký profil rovněž zajištuje výbornou pružnost produktu.

Určeno pro aplikace, kde je potřeba střední či vyšší tepelné odolnosti. Skvěle přilne ke kovům, sklu, řadě typů plastů (polypropylen, polyetylen, polykarbonát, ABS), práškovým nátěrům a materiálům se střední až nízkou povrchovou energií.

Pevnost adheze se časem zvyšuje, protože lepidlo se roztéká do struktury podkladu. Manipulační pevnosti je dosaženo okamžité. Při pokojové teplotě je dosaženo přibližně 50% konečné pevnosti za cca 20 minut, 100% pevnosti je dosaženo po cca 72 hodinách. Doporučená teplota pro aplikaci je minimálně 20°C. Všechny povrchy musí být čisté, suché a nesmí obsahovat olej, mastnotu, prach a jiné nečistoty, které by mohly ovlivnit konečnou pevnost lepidla.

Systém Dual Lock zapadá sám do sebe, tzn. koupíte-li 1 metr, vznikne Vám 0,5 metru spoje!

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru