3M SJ3560 Samolepicí suchý zip transparentní 12mm

Samolepící transparentní suchý zip s akrylovým lepidlem

Lepidlo Akrylové
Barva Transparentní
Teplota (°C) 93
Teplota dlouhodobá (°C) 70
Exteriér Ano
Šířka (mm) 13
Počet zapínacích cyklů 1000
Tloušťka spojeného zipu (mm) 5,8
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
SJ3560.0012
Šířka (mm)
13
Délka (m)
46
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
169 Kč
Cena vč. DPH
204 Kč

Popis produktu

Dual Lock SJ3560 je spojovací systém tvořený souvislými pruhy transparentní plastové nosné vrstvy s polyolefinovými stopkami, které mají hlavičku hříbkovitého tvaru. Tento tvar umožňuje hladké klouzání spojovacích systémů po sobě, takže lze nastavit polohu součástí před tím, než zapadnou do sebe a vytvoří pevný spoj. Zapadnutí je provázeno slyšitelným cvaknutím. Pro rozebrání tohoto spoje stačí díly jednoduše roztáhnout od sebe.

Tento spojovací systém obsahuje tlakocitlivé transparentní akrylové lepidlo na nosné vrstvě z přizpůsobivé polyolefinové pěny, pokryté odnímatelnou transparentní ochrannou fólií s logem 3M. Tato konstrukce umožňuje lepší kontakt s podklady, které mají nepatrnou texturu nebo nepravidelný povrch.

Varianta SJ3560 má hustotu 38 hlaviček hříbkovitého tvaru na jeden cm2.

Určeno pro aplikace, kde je vyžadována nejvyšší tepelná odolnost. Skvěle přilne ke kovům (hliník, nerezová ocel), sklu, plastům (akryl, polykarbonát, ABS) a různým nátěrům. Používá se zejména při lepení na akrylátové sklo a při aplikacích, kde by černá barva rušila celkový design.

Pevnost adheze se časem zvyšuje, protože lepidlo se roztéká do struktury podkladu. Manipulační pevnosti je dosaženo okamžité. Při pokojové teplotě je dosaženo přibližně 50% konečné pevnosti za cca 20 minut, 100% pevnosti je dosaženo po cca 72 hodinách. Doporučená teplota pro aplikaci je minimálně 20°C. Všechny povrchy musí být čisté, suché a nesmí obsahovat olej, mastnotu, prach a jiné nečistoty, které by mohly ovlivnit konečnou pevnost lepidla.

Systém Dual Lock zapadá sám do sebe, tzn. koupíte-li 1 metr, vznikne Vám 0,5 metru spoje!

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru