3M SJ3540 Samolepicí suchý zip černý

Samolepící černý suchý zip s kaučukovým lepidlem

Lepidlo Kaučukové
Barva Černá
Teplota (°C) 70
Teplota dlouhodobá (°C) 49
Exteriér Ne
Šířka (mm) 25
Počet zapínacích cyklů 1000
Tloušťka spojeného zipu (mm) 5,8
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
SJ3540.0012
Šířka (mm)
13
Délka (m)
46
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
136 Kč
Cena vč. DPH
164 Kč
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
SJ3540
Šířka (mm)
25
Délka (m)
46
Dostupnost
Běžně skladem
Cena bez DPH
236 Kč
Cena vč. DPH
286 Kč

Popis produktu

Dual Lock SJ3540 je spojovací systém tvořený souvislými pruhy plastové nosné vrstvy s polyolefinovými stopkami, které mají hlavičku hříbkovitého tvaru. Tento tvar umožňuje hladké klouzání spojovacích systémů po sobě, takže lze nastavit polohu součástí před tím, než zapadnou do sebe a vytvoří pevný spoj. Zapadnutí je provázeno slyšitelným cvaknutím. Pro rozebrání tohoto spoje stačí díly jednoduše roztáhnout od sebe.

Tento spojovací systém obsahuje kontaktní kaučukové lepidlo na nosné vrstvě z přizpůsobivé polyolefinové pěny, pokryté odnímatelnou bílou ochrannou fólií. Tato konstrukce umožňuje lepší kontakt s podklady, které mají nepatrnou texturu nebo nepravidelný povrch.

Varianta SJ3540 má hustotu 40 hlaviček hříbkovitého tvaru na jeden cm2. Lze rovněž kombinovat s typem SJ3542 pro snadnější rozebrání spoje a nebo s typem SJ3541 pro dosažení pevnějšího spojení.

Skvěle přilne k plastům (akryl, polykarbonát, ABS), k práškovým nátěrům i materiálům s nízkou povrchovou energií (polypropylén, polyetylen).

Pevnost adheze se časem zvyšuje, protože lepidlo se roztéká do struktury podkladu. Manipulační pevnosti je dosaženo okamžité. Při pokojové teplotě je dosaženo přibližně 50% konečné pevnosti za cca 20 minut, 100% pevnosti je dosaženo po cca 72 hodinách. Doporučená teplota pro aplikaci je minimálně 20°C. Všechny povrchy musí být čisté, suché a nesmí obsahovat olej, mastnotu, prach a jiné nečistoty, které by mohly ovlivnit konečnou pevnost lepidla.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru