3M SJ3527 Samolepicí suchý zip černý 12mm

Černý nylonový suchý zip – smyčka

Lepidlo Kaučukové
Barva Černá
Teplota (°C) 70
Teplota dlouhodobá (°C) 49
Exteriér Ne
Šířka (mm) 13
Počet zapínacích cyklů 5000
Tloušťka spojeného zipu (mm) 3,8
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
SJ3527-08.0012
Šířka (mm)
13
Délka (m)
46
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
46 Kč
Cena vč. DPH
56 Kč

Popis produktu

Spojovací systém na principu suchého zipu s kaučukovým lepidlem citlivým na tlak. Krycí liner tvoří bílá polyetylenová folie potištěná logem 3M. Nylonový suchý zip je odolný proti většině běžných rozpouštědel a alkalických roztoků.

Tento spojovací systém je určený pro aplikace, kde je potřeba střední tepelné odolnosti. Skvěle přilne k řadě typů plastů (vyjma měkčeného vinylu), nelakovaným a práškově lakovaným povrchům, sklu, lepenému dřevu, papíru a lepence. Ve spojení s protikusem SJ3526 (háček) ho lze rozebrat až 50 000x.

Dlouhodobé působení vody snižuje pevnost spoje mezi háčky a smyčkami. Po vyschnutí se vrátí původní pevnost. Černé provedení má poněkud vetší odolnost proti vlhkosti.

Aplikujte spojovací systém na čistý, suchý povrch. Abyste dosáhli optimální pevnosti lepeného spoje, vyválcujte systém silným tlakem za účelem vytvoření maximálního kontaktu mezi lepidlem a povrchem.

Kaučukové lepidlo těchto suchých zipu má vysokou počáteční přilnavost a se součástmi lze ihned manipulovat. Po 20 minutách bude dosaženo přibližně 50 % konečné pevnosti. Maximální pevnosti spoje se dosáhne po uplynutí 24 hodin.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru