3M Cubitron II Fíbrový Disk 987C Ø 125 mm

Fíbrový disk s chladící vrstvou, velmi vhodný na broušení nerezavějící oceli a slitin citlivých na teplotu.

Zrnitost P60+
Typ zrna Precizně tvarované keramické zrno
Průměr (mm) 125
Katalogové číslo
Zrnitost
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
987C-125.60
Zrnitost
P60+
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
62 Kč
Cena vč. DPH
75 Kč

Popis produktu

Fíbrový disk 3M Cubitron II 987C je vhodný pro použití na téměř všech kovech a vyniká zejména při broušení nerezové oceli a dalších materiálů citlivých na teplo, jako jsou slitiny niklu a titan. Brusná přísada nacházející se na kotouči (chladící vrstva) minimalizuje teplotu při broušení, čímž omezuje změnu barvy kovu/oxidaci a snižuje tak šanci na vznik trhlin způsobených teplem.


Precizně tvarované keramizované zrno 3M zaručuje optimální štěpení brusného minerálu, chladný brus a maximální životnost disku. Zrna mají trojúhelníkový tvar a jsou na podložce elektrostaticky orientována tak, aby vytvářela ostré vrcholy a maximalizovala potenciál broušení. Tyto vrcholy působí jako samostatné řezné nástroje, které se zakrojí do kovu a při odlamování špiček dochází k jejich průběžnému broušení, což snižuje teplotu způsobenou třením a společně s menším brusným přítlakem zaručují až dvakrát delší životnost než jiné brusné kotouče.


Kotouče Cubitron II maximalizují produktivitu a minimalizují únavu uživatele. Tyto kotouče mají pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vláken, která jsou odolná proti opotřebování a roztržení při náročných aplikacích, jako jsou vysokotlaké broušení svarů a srážení hran.


Fíbrový disk Cubitron II 987C je také vhodný pro odstraňování okují, nerovností, vad obrobků a pro další práce.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru