3M Cubitron II Fíbrový Disk 982C

Fíbrový disk, vhodný pro velmi náročné práce. Ideální pro odstraňování svarů, srážení hran, broušení úkosů, odstraňování okují a broušení a sjednocování velkých i malých ploch kovových povrchů.

Zrnitost P60+
Typ zrna Precizně tvarované keramické zrno
Průměr (mm) 125
Katalogové číslo
Zrnitost
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
982C-125.60
Zrnitost
P60+
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
62 Kč
Cena vč. DPH
75 Kč

Popis produktu

3M Cubitron II Fíbrový Disk 982C je vyroben s pomocí revoluční technologie precizně tvarovaného keramizovaného zrna 3M, která zaručuje optimální štěpení brusného minerálu, chladný brus a maximální životnost disku. Zrna mají trojúhelníkový tvar a jsou na podložce elektrostaticky orientována tak, aby vytvářela ostré vrcholy a maximalizovala potenciál broušení. Tyto vrcholy působí jako samostatné řezné nástroje, které se zakrojí do kovu a při odlamování špiček dochází k jejich průběžnému broušení, což snižuje teplotu způsobenou třením a společně s menším brusným přítlakem zaručují až dvakrát delší životnost než jiné brusné kotouče.

Kotouče Cubitron II maximalizují produktivitu a minimalizují únavu uživatele. Tyto kotouče mají pevný a tuhý podklad vyrobený z vulkanizovaných vláken, která jsou odolná proti opotřebování a roztržení při náročných aplikacích, jako jsou vysokotlaké broušení svarů a srážení hran.

Fíbrový disk Cubitron II 982C je také vhodný pro broušení úkosů, odstraňování okují a broušení a sjednocování velkých i malých ploch kovových povrchů.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru