3M 9088-200 tenká oboustranná lepicí páska 49mm

Vysoce účinná oboustranná páska pro všestranné použití.

Lepidlo Akrylové
Barva Transparentní
Nosič Polyesterová fólie
Teplota (°C) 150
Teplota dlouhodobá (°C) 90
Minimální šířka (mm) 6
Šířka (mm) 49
Tloušťka (mm) 0,21
Exteriér Ano
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
9088-200.0049
Šířka (mm)
49
Délka (m)
50
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
859 Kč
Cena vč. DPH
1 040 Kč

Popis produktu

Transparentní oboustranně lepicí páska 3M 9088-200 s polyesterovou nosnou vrstvou a modifikovaným akrylovým lepidlem. Silná vrstvá lepidla umožňuje lepení hladkých a běžně strukturované materiálů (např. lamino). Páska se vyznačuje vysokou počáteční pevností, dobrou odolností vůči UV záření, vysokou pevností ve smyku i v odlupu a tepelnou odolností, a rovněž je odolná proti migraci změkčovadel. Vysoká přilnavost téměř na všech podkladech s vysokou i nízkou povrchovou energií. Lepicí vrstva je chráněna bílým papírem s červeným logem 3M.

Používá se např. při stehování při šití textilu, lepení ozdobných a reklamních obalů, rámování obrazů, laminování pěnových hmot, tvorbě výstavních a reklamních stánků.

Tato páska nahrazuje produkt 3M 9088.

Aby se dosáhlo maximální pevnosti spoje, povrchy by se měly důkladně vyčistit. Na toto čištění povrchu lze použít například směs izopropylalkoholu a vody. Tento produkt máme rovněž v nabídce. Ideální aplikace pásky se dosahuje při teplotě mezi 21°C a 38°C a ponechání spoje v klidu po dobu 72 hodin. Nedoporučuje se počáteční aplikace pásky na povrchy při teplotách nižších než 15°C. Je třeba vyvinout silný aplikační tlak na celou lepenou plochu, v ideálním případě pomocí válečku nebo podobného nástroje.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru