3M 9087 Tenká oboustranná lepicí páska 90mm

Vysoce účinná bílá páska s PVC nosičem na strukturované materiály.

Lepidlo Akrylové
Barva Bílá
Nosič PVC folie
Teplota (°C) 85
Teplota dlouhodobá (°C) 70
Exteriér Ano
Šířka (mm) 90
Tloušťka (mm) 0,26
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
9087.0090
Šířka (mm)
90
Délka (m)
50
Dostupnost
do 3 dnů
Cena bez DPH
1 943 Kč
Cena vč. DPH
2 351 Kč

Popis produktu

Bílá oboustranně lepicí páska 3M 9087 s PVC nosičem a modifikovaným akrylovým lepidlem. Silná vrstvá lepidla umožňuje lepení velmi hrubě strukturovaných materiálů (např. OSB). Páska se vyznačuje vysokou počáteční pevností, dobrou odolností vůči UV záření, vysokou pevností ve smyku i v odlupu a tepelnou odolností, rovněž je odolná proti migraci změkčovadel. Vysoká přilnavost téměř na všech podkladech s vysokou i nízkou povrchovou energií. Lepicí vrstva je chráněna bílým papírem se zeleným logem 3M.

Používá se např. při stehování při šití textilu, lepení ozdobných a reklamních obalů, rámování obrazů, laminování pěnových hmot, tvorbě výstavních a reklamních stánků.

Aby se dosáhlo maximální pevnosti spoje, povrchy by se měly důkladně vyčistit. Na toto čištění povrchu lze použít například směs izopropylalkoholu a vody. Tento produkt máme rovněž v nabídce. Ideální aplikace pásky se dosahuje při teplotě mezi 21°C a 38°C a ponechání spoje v klidu po dobu 72 hodin. Nedoporučuje se počáteční aplikace pásky na povrchy při teplotách nižších než 15°C. Je třeba vyvinout silný aplikační tlak na celou lepenou plochu, v ideálním případě pomocí válečku nebo podobného nástroje.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru