3M 9086 Tenká oboustranná lepicí páska 12mm

Vysoce účinná oboustranná páska s nosnou vrstvou z tkaniny.

Lepidlo Akrylové
Barva Bílá
Nosič Netkaná textilie
Teplota (°C) 120
Teplota dlouhodobá (°C) 85
Šířka (mm) 12
Tloušťka (mm) 0,19
Exteriér Ano
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
9086.0012
Šířka (mm)
12
Délka (m)
50
Dostupnost
do 3 dnů
Cena bez DPH
204 Kč
Cena vč. DPH
247 Kč

Popis produktu

Průsvitná oboustranně lepicí páska 3M 9086 s nosičem z netkané textilie a modifikovaným akrylovým lepidlem. Páska se vyznačuje vysokou počáteční pevností, dobrou odolností vůči UV záření, vysokou pevností ve smyku i tepelnou odolností. Páska odolává povětrnostním vlivům (kromě vlhkosti, kvůli nosiči z netkané textilie) a rovněž je odolná proti migraci změkčovadel. Vysoká přilnavost téměř na všech podkladech s vysokou i nízkou povrchovou energií. Lepicí vrstva je chráněna bílým papírem s černým logem 3M. Pásku lze odtrhávat rukou.

Pásku lze aplikovat na povrchy s vysokou povrchovou energií (nelakované kovy, sklo, aj.) a střední povrchovou energií (např. kovy lakované nevypalovanými barvami, plasty vyjma LSE).

Aby se dosáhlo maximální pevnosti spoje, povrchy by se měly důkladně vyčistit. Na toto čištění povrchu lze použít například směs izopropylalkoholu a vody. Tento produkt máme rovněž v nabídce. Ideální aplikace pásky se dosahuje při teplotě mezi 21°C a 38°C a ponechání spoje v klidu po dobu 72 hodin. Nedoporučuje se počáteční aplikace pásky na povrchy při teplotách nižších než 15°C. Je třeba vyvinout silný aplikační tlak na celou lepenou plochu, v ideálním případě pomocí válečku nebo podobného nástroje.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru