3M 4952P Oboustranná akrylová lepicí páska 25mm

Bílá akrylová páska na materiály s nízkou povrchovou energií.

Lepidlo Akrylové
Barva Bílá
Nosič Akrylátová pěna
Teplota (°C) 93
Teplota dlouhodobá (°C) 71
Exteriér Ano
Šířka (mm) 25
Tloušťka (mm) 1,1
Katalogové číslo
Šířka (mm)
Délka (m)
Dostupnost
Cena bez DPH
Cena vč. DPH
Množství
Katalogové číslo
4952P.0025
Šířka (mm)
25
Délka (m)
33
Dostupnost
Na dotaz
Cena bez DPH
4 642 Kč
Cena vč. DPH
5 617 Kč

Popis produktu

Páska VHB 4952P využívá univerzální akrylátové lepidlo nanesené po obou stranách jádra z tuhé pěny. Toto syntetické lepidlo se lepí na nejrůznější hladké povrchy včetně materiálů s nižší povrchovou energií, například na řadu plastů a práškových nátěrů. Tato páska slouží k upevňování výztuží a panelů, utěsňování polykarbonátových krytů na LCD displeje, lepení skleněných ploch na potištěné řídicí panely a montáž vinylových elektroinstalačních kanálů a potrubí. Doporučené použití: práškové nátěry, polypropylen a polystyren, dekorační materiály a ozdobné lišty, štítky s nápisy a loga.

Aby bylo dosaženo optimální adheze, spojované povrchy musí být čisté, suché a vyrovnané. Na toto čištění povrchu lze použít například směs izopropylalkoholu a vody. Tento produkt máme rovněž v nabídce. Ideální rozsah teplot pro aplikaci je 21°C až 38°C. Nedoporučuje se počáteční aplikace pásky na povrchy s teplotami pod 10°C, protože lepidlo bude příliš tuhé, aby mohlo dobře přilnout.

Po aplikaci pevnost spoje poroste, protože lepidlo vtéká do mikro nerovností lepeného povrchu. Při pokojové teplotě bude dosaženo přibližně 50% konečné pevnosti spoje po 20 minutách, 90% po 24 hodinách a 100% po 72 hodinách. Tento proces je rychlejší při vyšších teplotách a pomalejší při nižších teplotách.

Abychom vás příště poznali a zjistili, co se vám u nás líbí, používáme cookies. Návštěvou tohoto webu souhlasíte se zásadami jejich používání. Více informací
Nahoru